Udostępnij

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W GDYNI

Bieg Niepodległości był zwieńczeniem tegorocznego PKO Grand Prix Gdyni. Wydarzenie to zorganizowano nie tylko w celach rozrywkowo-sportowych, ale i w charytatywnych. Biorąc w nim udział można było pomóc pani Teresie, która choruje na LGMD – dystrofię mięśniową obręczowo-kończynową.

 

Fundacja PKO Banku Polskiego zaangażowanie zawodników przeliczyła na pomoc i zobowiązała się przekazać darowiznę na leczenie Pani Teresy. I, pomimo deszczu, wydarzenie było pełne pozytywnych, życzliwych emocji i przyjacielskiej rywalizacji.

 

 

Biotaniqe to firma, której hasłem przewodnim jest mądre wsparcie dla skóry. Ze względu na wysoki poziom smogu, który daje się we znaki w Polsce już od kilku lat, postanowiliśmy przekazać zwycięzcom biegu zestawy, które zapewnią ochronę ich skórze. Innowacyjna linia Anti-Pollution dzięki dwupoziomowej pielęgnacji, opartej na wodzie probiotycznej pro.aQua i Biotarczy Ochronnej AlgaSkin2, neutralizuje działanie wolnych rodników, dbając o to, aby do skóry dostawało się jak najmniej toksyn i pyłów, które pogarszają jej stan i przyspieszają proces starzenia. Również aktywność fizyczna musi być mądra!