Udostępnij

Biotaniqe na Korea Zone

Na początku grudnia 2018 w gdańskiej klubogalerii Bunkier odbył się pierwszy festiwal kultury koreańskiej – Korea Zone. Zorganizował go Kulturalny Kolektyw Uniwersytetu Gdańskiego, patronowała redakcja magazynu 7pop, a nas – jako miłośników pielęgnacji koreańskiej – nie mogło tam zabraknąć!

Impreza pozwoliła fanom kultury koreańskiej poznać ją na wielu, różnorakich gruntach – mieli okazję posmakować koreańskich przekąsek, wysłuchać wykładu o tym państwie, obejrzeć film, a nawet wziąć udział w silent disco z k-popem! W wydarzeniu wzięło udział ok. 200 osób, udowadniając, że tego typu akcje mają potencjał w trójmiejskiej przestrzeni kulturalnej.

Botaniqe idealnie wpasował się w tematykę wydarzenia ze innowacyjną linią Korean Beauty.  Uczestnicy wydarzenia otrzymali Aktywnie Nawilżające Maseczki na tkaninie, a wybrani szczęśliwcy wrócili do domu z całymi zestawami kosmetyków – wygranymi w konkursach.

Marka Biotaniqe to propagator edukowania dotyczącego poprawnej pielęgnacji – tym milej było nam przedstawić uczestnikom wykład na temat koreańskiej pielęgnacji i rytuału 10 kroków. Sądząc po frekwencji, zaangażowaniu oraz pytaniach, które się przy tej okazji pojawiły, widać, że koreańska pielęgnacja bardzo fascynuje Polki – cieszymy się, że mogliśmy zainspirować uczestników i nieco przybliżyć im pielęgnacyjne triki rodem z Korei.

Kibicujemy tego typu inicjatywom i z przyjemnością włączymy się do kolejnych edycji wydarzeń związanych z kulturą Korei Południowej.

Zdjęcia oraz relacja 7pop: https://7pop.pl/odbyl-sie-korea-zone-pierwszy-trojmiejski-festiwal-kultury-koreanskiej-zdjecia/