Udostępnij

Koncentrat ze Śluzu Ślimaka – młodość w buteleczce

Ukochana przez kobiety i niezastąpiona, jeśli chodzi o pielęgnację cery dojrzałej – do linii Terapia Śluzem Ślimaka od Biotaniqe dołączył nowy produkt. Zupełnie niespotykana formuła, maksymalnie skuteczna esencja młodości… Koncentrat ze Śluzu Ślimaka.

To produkt, który działa niczym zastrzyk młodości dla zmęczonej, zszarzałej, dojrzałej cery. Całkowicie wykorzystuje potencjał odmładzający naturalnego śluzu ślimaka. Eliksir o mocy skoncentrowanej ampułki sprawia, że skóra odzyskuje drugie życie – przechodzi widoczną metamorfozę. Jego innowacyjna formuła jest multifunkcyjna: działa zarówno jako intensywne serum stosowane pod krem, może zastąpić krem, idealnie sprawdza się pod makijaż, jak i stosowany samoistnie. Wysokie stężenie filtrowanego śluzu ślimaka sprawia, że wnika głęboko w skórę, skutecznie ją odmładzając.

Jak właściwie działa Koncentrat ze Śluzu Ślimaka? Swoje właściwości pielęgnujące zawdzięcza śluzowi pochodzącemu od dwóch gatunków ślimaków, zawiera więc podwójną moc składników aktywnych, takich jak kolagen, elastyna, enzymy, a także witamina A, C i E. Są one doskonale przyswajalne przez skórę – efekty widać natychmiast. Koncentrat to odpowiedź na potrzeby zmęczonej cery – suchej, szarej, potrzebującej szczególnej odbudowy. Sprawia, że staje się odżywiona i wygładzona, wypoczęta i pełna blasku.

Śluz ślimaka zasłynął przede wszystkim z niezwykłego działania anti-aging. Sprawdza się jako podstawowy składnik kuracji odmładzającej. Odmładza wielowymiarowo – nie tylko spłyca zmarszczki i redukuje linie, ale także ujędrnia skórę, wzmacnia ją oraz stymuluje procesy regenerujące. Odbudowuje oraz wygładza, przywracając młodzieńczy wygląd. Zabezpiecza więc na każdym froncie, minimalizując wszelkie oznaki starzenia. Ten skoncentrowany niczym ampułka eliksir odejmuje lat w błyskawicznym tempie, bez konieczności inwazyjnych zabiegów i igieł.

Terapia Śluzem Ślimaka to nie tylko odmłodzenie, ale i kompleksowe upiększenie cery. Za sprawą bogactwa naturalnych substancji aktywnych przechodzi ona prawdziwą metamorfozę. Sprawdza się w zmaganiach z szeregiem problemów skórnych. Rozjaśni przebarwienia i blizny, poprawi strukturę skóry, ujednolici, wygładzi, odżywi oraz nawilży. Zapobiegnie przesuszeniom oraz zahamuje procesy starzeniowe, aby młoda cera jak najdłużej zachowała zdrowy, rozświetlony wygląd. Kolagen, elastyna, mukoproteina, kwas glikolowy oraz różnorodne witaminy zawarte w śluzie ślimaka sprawią, że skóra stanie się bardziej miękka i gładka niż kiedykolwiek wcześniej!