Udostępnij

Pielęgnacja od stóp do głów – detale, które robią różnicę!

W pielęgnacji często koncentrujemy się jedynie na twarzy, spychając pozostałe części ciała na dalszy plan. Nie należy jednak zapominać o tym, że nie tylko twarz jest naszą wizytówką. Zwłaszcza latem warto zadbać więc o skórę ciała, dłoni i stóp, gdyż to wtedy odsłaniamy najwięcej skóry.

Najczęściej lekceważymy pielęgnacje stóp, zakładając że jest ona zbędna, skoro przez większość roku ukrywamy je w butach. Dopiero latem orientujemy się, że zostały zaniedbane i zauważamy na ich skórze przesuszenia, zrogowacenia oraz pęknięcia. Aby do tego nie doprowadzić, warto regularnie pielęgnować stopy i zapobiegać zamiast później leczyć.

Dlaczego stopy to tak problematyczna strefa? Po pierwsze, ich skóra łatwo się przesusza, gdyż nie ma na nich gruczołów łojowych. Po drugie, znajdują się na nich intensywnie działające gruczoły potowe, które sprawiają, że pielęgnacja jest wymagająca. Stopy są też obciążane całymi dniami – w końcu prowadzą nas przez życie. Ujawnia się to w pojawiających się odciskach, pęknięciach i zrogowaceniach. Z tego względu o stopy warto dbać kompleksowo – stosować produkty złuszczające, jak i te, które będą działać odżywczo i nawilżająco.

Biotaniqe z myślą o specyficznych potrzebach skóry stóp stworzyło dwa innowacyjne zabiegi, które przywrócą jej drugie życie. Gwarantują one spektakularny efekt niczym po wyjściu ze SPA!

Węglowe Skarpetki Złuszczające to intensywny detoks i wygładzenie skóry stóp już po jednym użyciu. Są one wypełnione aktywną esencją, która usuwa martwy naskórek, odciski oraz zgrubienia, przyspieszając cykl odnowy naskórka. Regenerujące Skarpetki ze Śluzem Ślimaka wykorzystują jego odżywcze właściwości, aby przywrócić stopom odpowiednie nawilżenie oraz miękkość. Zabiegi te to niezawodny sposób na odzyskanie niemowlęcej gładkości stóp!

Regenerujące Skarpetki ze Śluzem Ślimaka

Regenerujące Skarpetki ze Śluzem Ślimaka to profesjonalny zabieg, który gwarantuje efekt zmiękczenia, głębokiego odżywienia i nawilżenia skóry stóp już po 1 użyciu!

EFEKTY:

  • Intensywna regeneracja i nawilżenie
  • Niemowlęca miękkość i gładkość
  • Stopy idealnie przygotowane na lato

Węglowe Skarpetki Złuszczające

Węglowe Skarpetki Złuszczające to profesjonalny zabieg, który gwarantuje efekt eksfoliacji i intensywnego wygładzenia skóry stóp już po 1 użyciu!

EFEKTY:

  • Eliminacja martwego, zrogowaciałego naskórka
  • Usunięcie odcisków i zgrubień
  • Stopy idealnie przygotowane na lato