Udostępnij

W BIOTANIQE ŁĄCZY NAS KOBIECOŚĆ

W Biotaniqe rozumiemy wagę prewencji zarówno w kontekście pielęgnacji skóry, jak i zdrowia.  Dlatego zdecydowaliśmy się wziąć udział w wyjątkowej akcji Łączy nas Kobiecość. To ogólnopolska akcja, której celem jest przebadanie jak największej grupy kobiet, aby wykluczyć u nich raka piersi, a także szerzenie świadomości o istocie profilaktyki. Ponieważ, choć dzieli nas wiele, to łączy nas jedno. Kobiecość – rozumiana jako dbałość o własne zdrowie i życie.

 

Biotaniqe, aby wesprzeć inicjatywę, przekazało zestawy upominków dla kobiet, które wzięły udział w badaniach w mammobusach zlokalizowanych w całej Polsce oraz w Salve Medica Centrum Medycznym w Łodzi. Każda z nas powinna wykonywać regularne badania w kierunku raka piersi.  Ta akcja to jednak coś więcej niż darmowa mammografia – w trakcie akcji Pani mogły skorzystać z wielu badań, które pozwoliły na wykluczenie predyspozycji do zachorowania.

 

Biotaniqe czuje i wie, że zdrowie jest najważniejsze. Najważniejsze jest utrzymywanie zdrowych nawyków, stanowiących fundament dobrego samopoczucia oraz wewnętrznego piękna. Uczestnictwo w szlachetnej akcji, jaką jest Łączy nas Kobiecość, było dla nas zaszczytem. Podziwiamy odważne kobiety, które skorzystały z okazji, aby się przebadać i mamy nadzieję, że w przyszłości to grono będzie jeszcze szersze!