Udostępnij

WARSZTATY Z GWIAZDĄ – CZERWIEC 2017

Biotaniqe ceni sobie współpracę z silnymi kobietami, które rozwijają swoje pasje, dlatego zdecydowaliśmy się zaprezentować swoje produkty podczas warsztatów kulinarnych organizowanych przez portal All about life, prowadzony przez entuzjastki kuchni, mody i urody, ale przede wszystkim – życia.

Warsztaty odbyły się w siedzibie Electrolux Taste w Warszawie i były okazją do poznania niezwykłych osób. Główną gwiazdą była Kamila Szczawińska, to za jej sprawą mieliśmy okazję przedstawić naszą markę podczas wydarzenia. Stała się ona również pasjonatką kulinariów, przede wszystkim racjonalnego żywienia, kuchni sezonowej i lokalnej.

Słynna polska modelka stawia na naturę nie tylko w kuchni, ale i w pielęgnacji – Biotaniqe został przez nią wybrany ze względu na produkowane w sposób etyczny, cruelty-free, wykorzystujące innowacyjne technologie składniki, często pochodzenia botanicznego. Warsztaty prowadziły dwie znane szefowe kuchni i uczestniczki programu MasterChef – Karina Zuchora oraz Sylwia Chrzanowska.

Wydarzenie stało pod znakiem zdrowej, słodkiej kuchni letniej. Gotowanie może być relaksujące i spokojne – wystarczy odpowiednia receptura, cierpliwość i chęć, aby stworzyć coś równie pysznego, co lekkiego. Zaprezentowano wiele unikatowych dań, m.in.: lody z sera z sorbetem truskawkowym, które były zaskoczeniem! Nasza dieta to podstawa dobrego samopoczucia i należy pamiętać o jej kolosalnym wpływie na naszą cerę. O skórę trzeba dbać kompleksowo – z zewnątrz i od wewnątrz.

Warsztaty z pewnością zainspirowały nas do spróbowania swoich sił z nowymi daniami i przełamały stereotypy o tym, że to, co smaczne, musi być niezdrowe.