Luksusowy rejs jachtem po Bałtyku dla Ciebie i Twojej przyjaciółki

Tego lata prywatny jacht Biotaniqe zabrał 9 wspaniałych Par Przyjaciółek z Sopockiej Mariny w luksusowy rejs po Bałtyku!

Jak wyobrażacie sobie idealny dzień spędzony z przyjaciółką?

 

Noc w prestiżowym hotelu w centrum Sopotu, pyszne śniadanie uwieńczone profesjonalnym makijażem, a potem rejs luksusowym jachtem… Do tego sesja zdjęciowa i indywidualne porady dotyczące pielęgnacji Waszej cery… Nie brzmi to jak marzenie?

Dzięki Biotaniqe dla 9 par Przyjaciółek stało się ono faktem!

 

Historie CZUJĘ I WIEM

Tego lata poznaliśmy cudowne pary najlepszych przyjaciółek. W trakcie rejsu Biotaniqe celebrowałyśmy ich przyjaźń, kobiece wsparcie i miałyśmy okazję przysłuchać się opowieściom o ich wyjątkowej relacji.

 

 

Rejs Prywatnym Jachtem Biotaniqe

Niezapomniane chwile na morzu – rejs prywatnym, luksusowym jachtem Biotaniqe dla par najlepszych przyjaciółek wraz z załogą Biotaniqe. Zadbaliśmy o to, aby czas spędzony był tylko na zasłużonych przyjemnościach.

Spersonalizowany rytuał Biotaniqe dla każdej z Was

Pełny rytuał pielęgnacyjny Biotaniqe dobrany indywidualnie do potrzeb Waszej cery przez naszych specjalistów.
W trakcie rejsu zdradziliśmy Wam tajniki świata kosmetycznego, a także podzieliliśmy się sekretami odmładzania skóry, podpowiedzieliśmy, co jest najlepsze dla Waszej cery. Pomogliśmy stworzyć Wam idealną pielęgnację krok po kroku.

Profesjonalna sesja fotograficzna oraz materiał wideo

Najlepszą pamiątką chwil spędzonych z przyjaciółmi są oczywiście zdjęcia i filmy! 

Tego dnia towarzyszył nam profesjonalny fotograf oraz ekipa filmowa, dzięki którym utrwaliliśmy nasze wspomnienia dotyczące tego wyjątkowego dnia!

Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy!

Laureatki poczuły się jak Gwiazdy Cannes, w idealnym makijażu wykonanym przez profesjonalną wizażystkę!

 

 Miss International Poland 2018 – Marta Pałucka, zdradziła swoje sekrety na świeżą i wypoczętą skórę oraz opowiedziała o swoich wyjątkowych podróżach i kulisach wyborów Miss.

Chwytamy wiatr w żagle!

Nasze wspaniałe laureatki w towarzystwie swoich przyjaciółek ruszyły w wyjątkowy rejs. Na kilka godzin oddały się specjalistom marki Biotaniqe i pięknym widokom morza Bałtyckiego.

Po dniu pełnym wrażeń, pozytywnych emocji i wspaniałego towarzystwa pożegnałyśmy się w Sopockiej Marinie.