Udostępnij

POZNAJ NAS

Miłe Panie❤️
Stworzyliśmy miejsce, gdzie możemy poznać się jeszcze lepiej! W końcu w grupie siła! ❤️

Bądźmy dla siebie wirtualnymi przyjaciółkami, z którymi możemy być na dobre i na złe! Poznajmy się i porozmawiajmy o tym co nas łączy, podzielmy się spostrzeżeniami, pytajmy i wzajemnie motywujmy. Rozmawiajmy o pielęgnacji, ale nie tylko!

Dołączając do naszej kobiecej grupy stajesz się częścią społeczności Biotaniqe. Dzięki temu jako pierwsza dowiesz się o naszych promocjach i nowościach, a także otrzymasz szansę premierowego przetestowania kosmetyków, które jeszcze nie znalazły się w sprzedaży. Czy to nie brzmi FANTASTYCZNIE? ❤️

W Clubie Biotaniqe czeka na Was także mnóstwo innych niespodzianek, np. wsparcie naszej pielęgnacyjnej Ekspertki, która zapewni każde z Was mądre i rzetelne wsparcie w kontekście dbania o skórę.

Beauty Club powstał, aby wymieniać się doświadczeniami, obserwacjami i rozwiewać wątpliwości. Zapytaj o kosmetyk, doradź, pokaż nam jak wygląda Twoja pielęgnacja lub ulubiony produkt.

Poczuj się jakbyś dyskutowała z przyjaciółką na kawie. Opowiedz nam o swoich trickach pielęgnacyjnych, sposobach na dobry humor, czy nowych kosmetycznych odkryciach.

Zaproś też do nas swoich znajomych – wspólnie będzie jeszcze przyjemniej!

DOŁĄCZ DO NAS >>