TWÓRCZYNI MARKI BIOTANIQE

Małgorzata Ostrowska

Prezeska i współwłaścicielka firmy Maurisse.
Pomysłodawczyni oraz twórczyni marek Biotaniqe i Selfie Project.

Czytaj więcej

MĄDRE WSPARCIE DLA TWOJEJ SKÓRY

KIM JESTEŚMY

Nasz świadomy wybór to tworzenie kosmetyków spełniających standardy najwyższej jakości. Chcemy, aby marka Biotaniqe była synonimem skuteczności i wyrafinowanej pielęgnacji, a jednocześnie zaspokajała potrzeby bezpieczeństwa formulacji.

Z dumą przedstawiamy Biotaniqe, markę kosmetyków prosto z polskich laboratoriów.

W CO WIERZYMY

Ciało człowieka jest niesamowite. Samo najlepiej wie, czego potrzebuje. Wystarczy wsłuchać się w sygnały, które wysyła i odpowiednio na nie reagować. Nie zaburzać jego równowagi oraz wspomóc, kiedy wymaga wsparcia.


Szacunek do ciała i pochwała jego mądrości ukształtowały markę Biotaniqe. Ta filozofia przyświeca nam przy tworzeniu naszych receptur. Kierując się nią opracowaliśmy wodę probiotyczną pro.aQua, która znajduje się w sercu każdej formulacji Biotaniqe i która wraz ze składnikiem aktywnym tworzy unikalne dwupoziomowe działanie.


Wierzymy w Innowacje. Zastosowanie najnowszych technologii w połączeniu z naszym doświadczeniem umożliwia rozwój nowoczesnych i skutecznych receptur. Nie ustajemy w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań dla najlepszego efektu kosmetycznego.

JAK DZIAŁAMY

DWUPOZIOMOWOŚĆ MARKI BIOTANIQE
WIEDZA TECHNOLOGA + DOŚWIADCZENIE I ROZWAGA KOSMETOLOGA

WSPÓŁPRACA, KTÓRA DAJE NOWĄ JAKOŚĆ

To unikalne połączenie doświadczeń i wiedzy zespołu dynamicznych polskich technologów wraz z rozwagą i delikatnością wykwalifikowanych kosmetologów. To właśnie dzięki nim udało się skomponować nie tylko zaawansowane, ale również zrównoważone receptury doskonale dostosowane do codziennych potrzeb skóry.

WIEDZA TECHNOLOGA

Formulacje Biotaniqe zawierają wyselekcjonowane i precyzyjnie dobrane składniki. Nic nie znalazło się w nich przypadkowo. Zespół naszych technologów zadbał o to, aby każdy kosmetyk był skuteczny oraz stymulował skórę do regeneracji i odnowy.

DOŚWIADCZENIE I ROZWAGA KOSMETOLOGA

Codzienne obcowanie z różnymi potrzebami skóry oraz wykształcenie kosmetologa umożliwiło skomponowanie bezpiecznych i łagodnych receptur. Dzięki jego doświadczeniu mamy pewność, że efekt końcowy jest nie tylko tworem laboratoryjnym, lecz jest doskonale dostosowany do niestandardowych wymagań naszych klientów. Jest gwarancją zaufania.

DWUPOZIOMOWE DZIAŁANIE KOSMETYKÓW BIOTANIQE
WODA PROBIOTYCZNA PRO.AQUA + NAJLEPSZE SKŁADNIKI AKTYWNE

Kosmetyki Biotaniqe cechuje również unikalne dwupoziomowe działanie. Ich skuteczność jest większa, ponieważ łączą w sobie dwie funkcje. Podstawowa to ochrona, wzmocnienie skóry i wspomaganie jej naturalnej odporności.
Druga funkcja to silny efekt pielęgnacyjny odpowiadający za poprawę wyglądu. Łączą w sobie wodę probiotyczną pro.aQua oraz innowacyjny składnik aktywny. Dwupoziomowość Biotaniqe to siła i delikatność w jednym.

WODA PROBIOTYCZNA PRO.AQUA

OCHRONA . KOMFORT . UKOJENIE

Wsparcie naturalnych funkcji skóry

Woda probiotyczna pro.aQua stanowi bazę wszystkich kosmetyków Biotaniqe. Zapewnia skórze ochronę, przywraca jej komfort i ukojenie. Bez niej żadna ingerencja w skórę nie jest aż tak efektywna. Efektywność składników aktywnych zawartych w kosmetyku jest zmaksymalizowana.

Czytaj więcej

INNOWACYJNY SKŁADNIK AKTYWNY

Innowacyjny składnik aktywny, który dzięki zastosowanej technologii posiada zwielokrotnioną moc wyraźnego upiększenia skóry.

Czytaj więcej