Udostępnij

KOREAN BEAUTY

Korean Beauty dla Polek

Korean Beauty Biotaniqe to nowa jakość polskich kosmetyków inspirowanych Koreą Południową. Po dokładnej analizie rytuałów występujących w azjatyckim świecie pielęgnacji, nasi specjaliści stworzyli  unikatową serię produktów, która wykorzystuje rozwiązania koreańskiego świata piękna, jednocześnie dostosowując je do odmiennych potrzeb oraz oczekiwań Polek. Wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji pozwoliło nam skomponować wyjątkowy Rytuał Piękna, który jest dla skóry prawdziwą Kuracją Odmładzającą, przywracającą jej nieskazitelny i rozświetlony wygląd.

Inspiracja

Szukając natchnienia, przy tworzeniu nowej linii odnaleźliśmy kronikę, w której widnieje oryginalny zapis opisujący rytuał piękna obowiązujący na dworze dynastii Joseon, będący świadectwem głęboko zakorzenionej koreańskiej tradycji pielęgnacji. Zapis ten stał się dla nas inspiracją i został umieszczony na opakowaniach Korean Beauty. Ich kolorystyka nawiązuje natomiast do jedwabistych i eterycznych sukni Hanbok, tradycyjnie noszonych przez Koreanki podczas oficjalnych uroczystości. Z tej jedynej w swoim rodzaju kultury zaczerpnięto jednak nie tylko wygląd, ale, przede wszystkim, rozwiązania w formułach, doborze składników oraz koncepcję wieloetapowej rutyny. Dla Was odkrywamy sekrety młodego i nieskazitelnego wyglądu, z którego słynie cera Koreanek.

Rytuał

Kluczem do doskonałej pielęgnacji jest skrupulatnie opracowany, tradycyjny rytuał koreański. Jego wieloetapowość sprawia, że skóra otrzymuje wszystkie potrzebne jej składniki odżywcze. Każdy krok spełnia odrębną funkcję, współgrając z kolejnymi i wzbogacając poprzednie, aby stworzyć kompleksową rutynę pielęgnacyjną. Odnalezienie swojego Rytuału Piękna to klucz do piękniejszej, zdrowszej i odmłodzonej cery.

Skład

Produkty z linii Korean Beauty pozwolą ci odkryć magiczny świat koreańskiej wyspy Jeju – wśród porośniętych mchem wzgórz rozwijają się rozmaite gatunki roślin, które nie występują w żadnym innym zakątku świata. To rajska wyspa ukochana przez miejscowych, jest jednym z najczystszych miejsc na świecie. Ze względu na cenne dla skóry składniki naturalne, stała się mekką dla entuzjastów pielęgnacji – jest bogata w takie surowce, jak kwiat lotosu, czerwony żeń-szeń, hodowana w najczystszym powietrzu zielona herbata czy unikatowe koreańskie zioła. W niektórych spośród produktów przeprowadzono dodatkowo proces fermentacji, który – jak udowodnili naukowcy, znacząco zwiększa skuteczność składników – łatwiej się rozpuszczają, dzięki czemu są lepiej przyswajalne. 

Doskonałość

Linia Korean Beauty oparta została o świeże botaniczne składniki aktywne, pozyskane ze źródła najczystszej natury, jaką jest koreańska Wyspa Jeju, uznana ze „Cud Świata Natury”. Starannie wyselekcjonowane ekstrakty, wyciągi botaniczne i unikalne fermenty roślinne zastosowane w odpowiednich kosmetykach, gwarantują aktywną moc odmładzania skóry.

Odkryj Rytuały Piękna

Koreańska pielęgnacja zasłynęła na całym świecie ze względu na wielowymiarowość i niezwykłą skuteczność. Pielęgnacja nakierowana jest nie tylko na odmłodzenie skóry, ale i jej doskonałe oczyszczenie, nawilżenie, rozświetlenie oraz wygładzenie. To dzięki rozbudowanemu rytuałowi, bogatemu w zróżnicowane formuły oraz substancje aktywne, nie tylko Koreanki mogą cieszyć się piękną cerą. Z pomocą Biotaniqe Korean Beauty, nieskazitelna cera jest dla Ciebie na wyciągnięcie ręki.