Udostępnij

Chcesz usunąć niedoskonałości z twarzy? Te składniki zrobią to najlepiej.

W czasach 10-krokowych rutyn pielęgnacyjnych oraz gigantycznego natłoku nowości na rynku kosmetycznym może być trudno się odnaleźć. Jest to problem przede wszystkim dla naszej skóry, która staje się nienaturalnie przebodźcowana i wymęczona.

I tak jak my, kiedy otacza nas zbyt wiele rozpraszaczy, nie funkcjonujemy dobrze… Tak samo nasza cera chce odpoczynku. Dlatego proponujemy alternatywę w pielęgnacji, która da nam wszystko, czego trzeba – ale w jak najprostszy sposób. Nowa linia ON SKIN od Biotaniqe to pielęgnacja minimalistyczna, a skoncentrowana. Co to znaczy? To produkty ściśle wyspecjalizowane, nakierowane na konkretne działanie, jakiego potrzebuje nasza skóra. Wysoka zawartość składników aktywnych odpowiednio dobranych do cery sprawia, że pielęgnacja w końcu staje się efektywna. Zamiast zbędnych wypełniaczy – czysto efektywny skład.

Warto wiedzieć, że niedoskonałości na twarzy często nie powstają z braku pielęgnacji, a raczej z jej nadmiaru lub złego doboru.

ON SKIN zawiera znane i sprawdzone składniki, których działanie jest wysoce skuteczne. Dlaczego ON SKIN? Bo przy stosowaniu produktów z tej linii, pielęgnacja jest całkowicie ON. Skupiona, świadoma, nierozproszona. A my wchodzimy w tryb OFF – w końcu możemy odpocząć. Działamy mniej, ale lepiej.

Na które składniki stawiamy, gdy nasza skóra zmaga się z niedoskonałościami?

Cynk.

To klasyk pielęgnacji przeciwtrądzikowej nie bez przyczyny. Zmniejsza stany zapalne, niwelując wypryski u podstaw. Dzięki zawartości substancji antyoksydacyjnych, przyspiesza procesy naprawcze oraz zapobiega uszkodzeniom skóry. Wpływa istotnie na wygląd skóry: poprawia jej strukturę, wygładzając nierówności, a także redukując zaczerwienienia. Przeciwdziała także zaskórnikom i zmniejsza widoczność porów.

Niacynamid.

O tym składniku krążą legendy. Mówi się, że czyni cuda przy cerze trądzikowej. Potwierdzamy! Ma on silne właściwości antybakteryjne, a także przeciwzapalne. Działa na istniejące wypryski oraz zapobiega tym, które dopiero powstają. Z biegiem czasu cera staje się coraz mniej podatna na niedoskonałości i coraz bardziej stabilna. Mniej się przetłuszcza, jest gładsza, bardziej promienna.

Kwas glikolowy.

To jeden z najsilniejszych kwasów złuszczających – przynosi skórze natychmiastowy reset. Usuwa martwy naskórek, wygładzając twarz, a przy tym wspiera procesy odnowy. Kwas pozwala na skuteczne odblokowanie porów, pozbycie się zaskórników i zminimalizowanie niedoskonałości. Jest świetny zwłaszcza dla tłustej cery.

Kwas migdałowy.

Jest to nieco łagodniejsza alternatywa innych kwasów. Delikatnie złuszcza martwy naskórek, regenerując skórę oraz odświeżając ją. Wizualnie upiększa – wpływa na wyrównanie kolorytu, a także zapobiega zapychaniu się porów. Sprawia, że cera staje się miękka i aksamitna w dotyku.

Ceramidy.

To doskonałe wsparcie dla skóry, która jest nadreaktywna. Stosowanie inwazyjnych produktów przeciwtrądzikowych lub substancji wysuszających wypryski sprawia, że nasza naturalna bariera skóry zostaje uszkodzona. Ceramidy przychodzą na ratunek. Pozwalają odbudować barierę ochronną i zadbać o harmonię skóry. Najlepiej sprawdzają się w produktach nawilżających, ponieważ zapobiegają utracie wody, a więc chronią przed przesuszeniami.

Wszystkie z tych niesamowicie dobroczynnych składników znajdziecie w linii ON SKIN. Za sprawą dokładnych, wyspecjalizowanych badań dermatologicznych, opracowano skuteczne formuły, które są bezpieczne dla skóry. Zawartość, m.in.: cynku, niacynamidu, kwasu glikolowego, kwasu migdałowego oraz ceramidów w produktach ON SKIN jest wysoka, przynosząc upragnione efekty w szybkim tempie. I w końcu pielęgnacja naprawdę jest… ON. W pełnej koncentracji, w pełnej koncentracji.