Udostępnij

GAŁKOWO MASTERS 2021

W czerwcowy weekend w Stadnina Koni Ferensteinów odbyły się coroczne zawody jeździeckie Gałkowo Masters , podczas których mogliśmy podziwiać zmagania zawodników w jednej z najbardziej widowiskowych i dostojnych dyscyplin sportowych. Weekend w Gałkowie to także okazja do celebracji piękna. Eleganccy goście, wspaniałe kreacje i zapierające dech w piersiach kapelusze to uczta dla oczu, dlatego… nie mogło tam zabraknąć także BIOTANIQE. Wraz z TribuClub – łączymy ludzi z pasją przygotowaliśmy wyjazd na Mazury, łączący uczestnictwo w Gałkowo Masters 2021 z innymi niebiańskimi atrakcjami, takimi jak Brunch Biotaniqe i… lot balonem!  Zobaczcie naszą relację.

Nagrodę dla zwyciężczyni, Heleny Chełchowskiej, w konkursie Rundy Srebrnej o puchar Biotaniqe, wręczyła osobiście twórczyni marki – Małgorzata Ostrowska.

Podczas wydarzenia Marka Biotaniqe zaprezentowała najnowszą linię kosmetyków z czarnym kawiorem CAVIAR Luxury Anty-Aging. To linia kosmetyków stworzona z myślą o wszystkich dojrzałych kobietach, które cenią jakość i luksusową pielęgnację.

Goście wydarzenia mieli okazję skosztować czarnego kawioru i popijać szampana w ramach Pikniku Piękna organizowanego przez Biotaniqe i Tribu Club.

Rywalizacja w konkursie kapeluszy prowadzonym przez Karolinę Kraśko Ferenstein i Łukasza Jemioła budziła niemniejsze emocje niż konkurs skoków.

Małgorzata Ostrowska – Twórczyni Marki Biotaniqe wręczyła nagrodę Zwyciężczyni Konkursu Kapeluszy.

Kulminacją wydarzenia był lot balonem, który inaugurował początek współpracy marki z organizatorem wyjątkowych podróży szytych na miarę Tribu Club.

Niestrudzeni Goście przeżywali wrażenia tego weekendu podczas Złotej Kolacji.

Zwyciężczynią GRAND PRIX CSN** Gałkowo Perlage Masters 2021 została Weronika Wilczewska.

II miejsce zajął Marek Wacławik.

III miejsce wywalczył Łukasz Jończyk.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za czas pełen wrażeń, emocji i dobrej zabawy.