Udostępnij

„INTENSYWNY LIFTING” –
WIECZORNY RYTUAŁ

Korean Beauty Biotaniqe to linia, która zadba o Twoją skórę pod każdym względem, aby jak najdłużej zachowała młody i nieskazitelny wygląd. Zainspirowana koreańskimi rozwiązaniami, odwołuje się do tradycji wieloetapowego rytuału, który  przynosi cerze odżywienie, nawilżenie oraz wygładzenie. Jest to kompleksowy, nierozerwalny zabieg – każdy krok pełni odrębną funkcję, wzbogacając poprzedni i przygotowując skórę do kolejnego.

W nocy, podczas snu, skóra ma czas na odbudowę: wtedy działa na wysokich obrotach, przeprowadzając intensywne procesy regeneracyjne. To najlepszy moment na zabiegi liftingujące, których wymaga cera dojrzała – wzmocnienia, ujędrnienia i poprawy owalu twarzy.

Pierwszym krokiem w odżywczym rytuale pielęgnacji jest Odmładzająca Esencja Nawilżająca. Sens jej stosowania najlepiej wyjaśnia guru koreańskiego świata beauty – Charlotte Cho: „To jak z gąbką. Jeśli na suchą kapnie woda, wchłania się dużo wolniej i płycej, niż kiedy gąbka jest już wilgotna. Dlatego w pierwszej kolejności skórę trzeba nawodnić.” Produkt należy wklepać delikatnie opuszkami palców w oczyszczoną skórę – multifunkcyjna Odmładzająca Esencja Nawilżająca z linii Korean Beauty Biotaniqe intensywnie nawadnia skórę, napina ją i rozświetla, a, dzięki zawartemu w niej kwiatowi lotosu, działa antyoksydacyjnie, chroni więc przed czynnikami środowiskowymi, które przyspieszają procesy starzenia się skóry. Jej delikatna konsystencja szybko się wchłania i przygotowuje cerę na kolejny zabieg odżywczy.

Drugi krok pielęgnacyjny to Serum Liftingujące z linii Korean Beauty jest niczym skoncentrowany koktajl młodości, który wzbogaci skórę w moc substancji aktywnych o właściwościach liftingujących. Dzięki zawartości botanicznych wyciągów z ziół z wyspy Jeju oraz śluzu ślimaka, działa przeciwstarzeniowo, wygładzając zmarszczki i poprawiając owal twarzy. Już kilka kropel wystarczy, aby ujędrnić skórę oraz intensywnie ją nawilżyć. Serum to „booster” anti-aging skoncentrowany na działaniu liftingującym.

Trzeci krok, czyli Maski na tkaninie to forma pielęgnacji ukochana przez Koreanki: relaksują i pielęgnują. Ten 15-minutowy zabieg powinien być wykonany po nałożeniu esencji i serum, ponieważ pełni podobną do nich funkcje. Ujędrniająca Maska na naturalnej tkaninie z bawełny opiera swoje działanie na fermentowanych algach morskich, które wzmacniając skórę, czyniąc ją elastyczną i napiętą, a owal twarzy mniej podatnym na opadanie. Płachta jest nasączona skoncentrowanym eliksirem pielęgnacyjnym, pozwala skórze oddychać i idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, zapobiegając ulatnianiu się substancji aktywnych w nim zawartych. Delikatna formuła i bogactwo składników aktywnych sprawia, że może być stosowana codziennie – najskuteczniej zadziała jako wieczorny zabieg o intensywnej mocy regeneracyjnej. Tkanina z naturalnej bawełny pozwala skórze zrelaksować się i „oddychać” podczas zabiegu.

Kolejnym, czwartym krokiem pielęgnacyjnym jest nałożenie kremu do twarzy, który aktywnie pielęgnuje skórę oraz lokuje w niej substancje z zastosowanych wcześniej kosmetyków, aby ich działanie było jeszcze efektywniejsze. Krem Ujędrniający z linii Korean Beauty Biotaniqe zadba o to, aby zniwelować oznaki starzenia się, nawilżyć i wzmocnić skórę. Po wieczornym zastosowaniu,  będzie ona przez całą noc korzystała z jego właściwości anti-aging.

Ważne, aby w rytuale nie zabrakło piątego kroku pielęgnacyjnego, czyli kremu pod oczy – zwłaszcza w pielęgnacji przeciwstarzeniowej. W tych okolicach skóra jest szczególnie delikatna, należy zadbać o to, aby była nawilżona, wzmocniona i rozświetlona. Ujędrniający krem pod oczy z linii Korean Beauty Biotaniqe wypełni zmarszczki mimiczne, niwelując oznaki starzenia się, a także zredukuje widoczność opuchlizny i cieni pod oczami. Należy delikatnie go wklepać, aby nie naciągać i nie pocierać skóry. Jasne i pełne blasku spojrzenie to młody wygląd!

Sekretem skutecznego rytuału pielęgnacyjnego jest odpowiednia kolejność zastosowanych produktów i ich zróżnicowane działanie, aby każda potrzeba Twojej skóry została zaspokojona. Im więcej dostarczysz jej składników odżywczych, tym dłużej będziesz cieszyć się pięknym i młodym wyglądem! Wypróbuj linii Korean Beauty z Biotaniqe, aby przekonać się o tym, jak efektywne są innowacyjne rozwiązania koreańskie w połączeniu z naturalnymi surowcami kosmetycznymi z niezwykłej wyspy Jeju.