Udostępnij

Jad Żmii Efekt Botuliny

Widoczne oznaki starzenia

Zmarszczki oraz inne linie, uznane za najbardziej dolegliwe oznaki starzenia, pojawiają się na skutek ekspresji. Gdy wyrażamy emocje, mięśnie naszej twarzy kurczą się, tworząc zmarszczki mimiczne. Szczególnie widoczne są one w okolicach oczu i ust, gdyż rejony te są najbardziej ekspresywne a skóra najcieńsza i najbardziej delikatna. Z wiekiem zmarszczki się utrwalają – stają się coraz głębsze i trudniejsze do zwalczenia. Zniwelowanie zmarszczek jest wówczas zadaniem specjalnym, wymagającym zaawansowanej kuracji. Jednym ze sposobów jest zabieg wstrzyknięcia botuliny pod skórę, w miejsce występowania zmarszczek. Niestety, jest to zabieg wymagający udziału doświadczonego lekarza specjalisty oraz niemałych nakładów kosztów. Dodatkowo twarz po zabiegu ma efekt „maski” i ograniczone możliwości ekspresji. 

Naturalny jad żmii

Naturalny jad żmii to toksyna zawierająca substancje, które podobnie jak toksyna botulinowa osłabia skurcze nerwowo-mięśniowe. Właściwości jadu żmii stanowiły inspirację dla naukowców, którzy postanowili wykorzystać je, aby stworzyć zaawansowany składnik nowej generacji skutecznie przeciwdziałający zmarszczkom.

Odmładzający neuropeptyd

Niskocząsteczkowa budowa sprawia, że jest to niezwykle efektywny składnik. Działa dogłębnie: wiernie naśladuje działanie jadu żmii, który rozluźnia mięśnie. Tym samym zapobiega pojawianiu się nowych zmarszczek oraz pogłębianiu się istniejących – nawet w najbardziej problematycznych miejscach, jak okolice oczu i ust. W przeciwieństwie do naturalnego jadu żmii, jego replika jest jednak całkowicie bezpieczna dla skóry, a efekty w pełni odwracalne.

Wypełnienie zmarszczek bez igły

Replika jadu żmii to szybki efekt widocznego już na pierwszy rzut oka odmłodzenia oraz absolutnego wygładzenia. Stosowanie go regularnie w pielęgnacji jest niczym nieinwazyjny zabieg anti-aging. Pozwala uzyskać powalające rezultaty bez nieprzyjemności igieł, zastrzyków i operacji, a także uniknąć niepożądanego efektu maski. Mięśnie twarzy, choć zrelaksowane, wciąż zachowują zdolność do ekspresji. To nowa technologia, niwelująca zmarszczki mimiczne, a także zapobiegająca wiotczeniu skóry twarzy – z repliką jadu żmii jest ona napięta i gładka.

Age-killing

Jad żmii to także efekt age-killing – natychmiastowo widocznego odmłodzenia. To szybkie i efektywne, choć nieinwazyjne działanie. Kurze łapki oraz zmarszczki mimiczne stają się zredukowane w krótkim czasie, oznaki starzenia zostają zniwelowane. Neuropeptyd powstrzymuje powstawanie kolejnych zmarszczek poprzez zmniejszenie skurczu komórek mięśniowych, sprawiając że twarz jest zrelaksowana i uodporniona  na procesy starzeniowe skóry.zostają zniwelowane.