Udostępnij

TWÓRCZYNI MARKI BIOTANIQE

Małgorzata Ostrowska

Prezeska i współwłaścicielka firmy Maurisse.
Pomysłodawczyni oraz twórczyni marek Biotaniqe i Selfie Project.

Absolwentka studiów doktoranckich Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na wydziale Zarządzania i Ekonomii. Otrzymała tytuł Professional Diploma in Marketing programu prowadzonego przez The Chartered Institute of Marketing w Londynie. Posiada tytuł Magistra Socjologii ukończonej na Uniwersytecie Gdańskim.

25-letnie doświadczenie biznesowe, wykształcenie socjologiczne i marketingowe oraz dogłębna znajomość branży kosmetycznej pozwoliły jej z powodzeniem wprowadzać na rynek wiele marek, które osiągnęły spektakularne sukcesy i podbiły serca konsumentek.

Misja, aby przenosić luksusowe standardy na drogeryjne półki zaowocowała powstaniem marki Biotaniqe. Z powodzeniem łączy pełen profesjonalizm z kobiecą intuicją, co pozwala marce Biotaniqe oferować konsumentkom mądrą pielęgnację i najwyższej jakości kosmetyki. Pierwsza i najbardziej wymagająca testerka produktów marki.
Uważnie, cierpliwie i z pełną otwartością słucha nastolatków, aby tworzyć dla nich ofertę idealnie skrojoną na miarę ich wyjątkowych potrzeb. Efektem tych działań jest Selfie Project – jedyna tak kompleksowa marka pielęgnacyjna na rynku dedykowana młodym ludziom.

Członkini Rady Konsultacyjnej Politechniki Gdańskiej. Z zapałem propaguje i wspiera rozwój studentów w trakcie nauki i ich kontakt z biznesem. Współprowadziła zajęcia na Wydziale Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego oraz przy Kole Naukowym na Wydziale Zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Wspiera ambicje studentów umożliwiając im wartościowy start kariery zawodowej.
Bardzo silnie związana ze sportem. Instruktorka Rekreacji Ruchowej ze specjalnością kulturystyka, Instruktorka Sportowa w specjalności Gimnastyka-Aerobic. Zaangażowana w inicjatywy i działania CSR wspierające propagowanie sportu wśród młodzieży.

Business-woman i mama trójki dzieci.

„Osobiście dbam, aby każdy kosmetyk od Biotaniqe i Selfie Project spełniał najwyższe standardy. Na półki trafiają tylko te produkty, które sprawdzają się w kosmetyczce mojej bądź mojej córki.”