Udostępnij

Maski peel-off – najskuteczniejszy sposób na ekspresowe odmłodzenie

Przemysł kosmetyczny nieustannie zalewa nas kolejnymi innowacjami oraz rozwiązaniami pielęgnacyjnymi, które sprawią, że dla naszej skóry zatrzyma się czas, aby na zawsze pozostała piękna i młoda. Wciąż rozbudowujemy swoje rytuały pielęgnacyjne, szukając ideału. Z biegiem czasu i pojawianiem się coraz doskonalszych technologii w pielęgnacji, jesteśmy tego ideału coraz bliżej.

Jednym z kosmetyków o największym potencjale odmładzającym są maski peel-off. Aby prawdziwie docenić ich unikatową formułę, należy ją zrozumieć. Maski peel-off powstają są ze specjalnych mas kosmetycznych, które po nałożeniu na twarz tworzą coś w rodzaju osłony ochronnej. Ta nieprzepuszczalna, przylegająca ściśle do skóry warstwa sprawia, że podczas zabiegu doskonale przyswaja ona składniki aktywne. Jest to więc niezwykle skuteczny sposób na „dokarmienie” cery substancjami odmładzającymi, aby nadać jej gładki, zdrowy i rozświetlony wygląd. Stosowanie jest  niezwykle proste – należy jedynie zaczekać aż zastygnie, aby z łatwością ściągnąć ją jednym ruchem. Po takim 15-20 minutowym zabiegu, jeśli maska zawiera zaawansowane składniki odżywcze, skóra będzie widocznie upiększona i odmłodzona, niczym po wizycie w salonie kosmetycznym.

W nowych produktach z linii Terapia Śluzem Ślimaka Biotaniqe postanowiliśmy w pełni wykorzystać potencjał wyjątkowej formuły masek peel-off. Przeciwzmarszczkowa Maska Peel-off oraz Liftingująca Maska Peel-off to ekspresowy zastrzyk odmładzający w tubce. Obie z nich opierają swoje działanie na zawartości Filtrowanego Śluzu Ślimaka – jednego z najbardziej efektywnych składników anti-aging na świecie. Szukając sposobu, aby jeszcze bardziej wzmocnić jego działanie, połączyliśmy śluz pochodzący od dwóch gatunków: Helix Aspersa Müller oraz Helix Pomatia. Uzyskaliśmy w ten sposób substancję, stanowiącą prawdziwą bombę odmładzającą.

Maski ze śluzem ślimaka to przede wszystkim natychmiastowy efekt. Zarówno Przeciwzmarszczkowa, jak i Liftingująca Maska Peel-off już po jednym zastosowaniu sprawią, że cera przejdzie widoczną metamorfozę. Potężne działanie śluzu ślimaka w połączeniu z unikalną formułą peel-off błyskawicznie odmładzają. Skóra dojrzała zmaga się przede wszystkim ze zmniejszoną produkcją kolagenu oraz elastyny, odpowiadających za jędrność i nawilżenie. Sprawia to, że zaczyna się szybciej przesuszać, traci witalność, szarzeje… Elastyczność przywróci jej Liftingująca Maska Peel-off, która ma silne właściwości liftingujące oraz wzmacniające, dzięki czemu przeciwdziała oznakom starzenia się skóry, takim jak jej osłabienie i zwiotczenie czy opadanie owalu twarzy. Przeciwzmarszczkowa Maska Peel-off zadba o gładkość skóry, spłycenie istniejących zmarszczek (jednocześnie zapobiegając powstawaniu kolejnych), poprawienie struktury skóry oraz jej napięcie.

Obie maski kompleksowo odmłodzą cerę, ale i intensywnie ją odżywią, zregenerują oraz nawilżą. Pielęgnacja anti-aging wymaga całościowego podejścia, w którym koncentrujemy się na specyfice skóry dojrzałej i jej rozbudowanych potrzebach. Skóra młoda to skóra gładka oraz jędrna, ale również zdrowo nawilżona, bijąca blaskiem.

Wypróbujcie nowe maski z linii Terapia Śluzem Ślimaka, aby przywrócić swojej skórze dawny blask i zapewnić jej prawdziwą metamorfozę!