Udostępnij

KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA CERY DLA KAŻDEJ Z NAS

PIELĘGNACJA ZE WSCHODU

Koreańska rutyna wieloetapowa opanowała świat pielęgnacji. Wiele kobiet deklaruje, że stosowanie się do wielokrokowego schematu wyraźnie odmieniło ich skórę, czyniąc ją doskonalszą. Bez względu na wiek, typ cery oraz problemy, z którymi się zmaga – rytuał i produkty inspirowane Koreą Południową zdają się odpowiadać kobietom na całym świecie. Jak to możliwe?

WIELOETAPOWOŚĆ

Znany nam dziś rytuał wieloetapowy doskonalony był przez Koreanki od wieków – pielęgnacja koreańska rozwijała się od niepamiętnych czasów, aby wreszcie stworzyć wyjątkową, niezrównaną pod względem skuteczności rutynę. Za sprawą wielokrokowej pielęgnacji skóra otrzymuje wszystkie potrzebne jej składniki, które z każdym kolejnym etapem intensywniej ją odżywiają. Poszczególne etapy spełniają odrębne funkcje, wzajemnie ze sobą współgrają oraz działają komplementarnie. Oczyszczanie pozwala stworzyć gładkie płótno pod produkty odżywcze, natomiast one (stosowane w odpowiedniej kolejności) stopniowo uzupełniają substancje aktywne w skórze. Ta kompleksowa rutyna odpowiada nie tylko za odżywienie, ale i odmłodzenie, nawilżenie, rozświetlenie oraz wygładzenie: łączy wachlarz efektów pożądanych przez każdą kobietę, niezależnie od typu cery.

KAŻDY TYP CERY

Kluczem do serca fanek pielęgnacji jest uniwersalność koreańskiej rutyny. Pokochało ją wiele z nas – bez względu na typ cery. Posiadaczki skóry suchej i wrażliwej skorzystają na łagodnych składnikach naturalnych pochodzenia koreańskiego, a także rozbudowanej pielęgnacji odżywczej, złożonej z esencji, serum, masek oraz kremów. Rytuał kładzie nacisk na to, aby wzbogacić skórę w substancje nawilżające, które utrzymają jej zdrowy, rozświetlony wygląd. Stosując kilka produktów odżywczych w procesie pielęgnacji, dbamy o cerę w sposób dogłębny i skrupulatny. Esencja nawadnia skórę, serum stanowi witaminowy koktajl, natomiast krem intensywnie odżywia, a także lokuje składniki aktywne w skórze. Rytuał sprawdza się także przy cerze mieszanej, tłustej oraz trądzikowej. Wiele spośród surowców kosmetycznych z koreańskiej wyspy Jeju działa antybakteryjnie oraz jest biozgodne ze skórą, zapobiegając zapychaniu porów, rozprzestrzenianiu się bakterii i tym samym powstawaniu wyprysków. Ponadto, każdy krok w rytuale koreańskim jest celowy, a także korzystny dla różnych typów cery. Kombinacja kilku produktów o różnym działaniu pozwala wyciągnąć z każdego z nich to, co najlepsze.

WIEK NIE MA ZNACZENIA

Koreańska receptura na pielęgnację to sposób nie tylko na każdą cerę, ale i na każdy wiek! Koreanki przywiązują ogromną wagę do kuracji przeciwstarzeniowych, dwa razy dziennie wzbogacając swoją skórę w moc składników aktywnych. Skóra młoda w rozumieniu koreańskiej pielęgnacji to w równym stopniu brak zmarszczek, jak i młodzieńcze rozświetlenie, nadające twarzy zdrowy wygląd. Cera młoda skorzysta na naturalnych surowcach z wyspy Jeju, które dzięki biozgodności ze skórą, łagodnie, lecz efektywnie ją pielęgnują. Intensywne odżywanie cery za pomocą esencji, serum oraz masek i kremów to podstawa w prewencji – im szybciej zaczniemy przeciwdziałać procesom starzeniowym, tym wolniej skóra będzie się im poddawać. Rutyna koreańska świetnie sprawdza się również w pielęgnacji skóry dojrzałej. Skrupulatne stosowanie produktów odżywczych pełnych składników aktywnie stanowi doskonałą kuracją anti-aging, która działa wielopoziomowo. Dzięki naturalnym substancjom odmładzającym z unikalnej koreańskiej wyspy Jeju, oznaki starzenia stają się mniej widoczne, a cera odzyskuje młodzieńczy blask.

KOREAN BEAUTY OD BIOTANIQE

Linia Korean Beauty od Biotaniqe to pielęgnacja zainspirowana Koreą Południową, która dostosowana została do potrzeb Polek. Innowacyjne receptury, naturalne składniki z wyspy Jeju oraz wachlarz różnorodnych produktów, w tym nowość w Polsce – Odmładzająca Esencja Nawilżająca z Koreańskim Kwiatem Lotosu oraz fermentowanymi ziołami z Wyspy Jeju. Kosmetyki stosowane wspólnie przynoszą efekt wygładzenia, rozświetlenia i doskonałości! Rozbudowany rytuał, składający się z przemyślanych kroków, może zrewolucjonizować codzienną pielęgnację. Wypróbuj go razem z Biotaniqe, aby się przekonać.