Udostępnij

Filtrowany Śluz Ślimaka

PRZEŁOMOWE ODKRYCIE

W latach 80. XX wieku pewien młody mężczyzna, pomagając swojemu ojcu na farmie ślimaków, zauważył, że pomimo ciężkiej pracy fizycznej, jego dłonie były miękkie i gładkie.  Co niesamowite, ale na rękach farmera nie było żadnych oznak popękania, szorstkości ani blizn! To przełomowe odkrycie ujawniło potężną moc regeneracyjną śluzu ślimaka i jego wyjątkowy naprawczy wpływ na skórę.

NATURALNY ELIKSIR MŁODOŚCI

Biotaniqe jest pierwszą firmą kosmetyczną, która wyselekcjonowała dwa gatunki ślimaka o najbogatszym śluzie, aby stworzyć skuteczny eliksir młodości.  Połączenie śluzu gatunków Helix Aspersa Muller oraz Helix Pomatia, w pełni ze sobą współdziałających, zapewni skórze efekt prawdziwej metamorfozy – widocznego wygładzenia, redukcji zmarszczek, blizn i przebarwień, a także intensywnego ujędrnienia. Cera staje się niesamowicie gładka i miękka, jakby odżyła na nowo!

BOGACTWO SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Śluz ślimaka zawiera moc naturalnych substancji aktywnych, doskonale przyswajalnych przez skórę: kolagen, elastynę, enzymy, mukoproteinę, alantoinę, kwas glikolowy oraz witaminy A, C i E. Bogactwo składników sprawia, że działanie śluzu ślimaka jest potężne i wielowymiarowe: sprawdza się w zmaganiach z szeregiem problemów skórnych. Rozjaśnia przebarwienia i blizny, stymuluje regenerację, poprawia strukturę skóry, czyniąc ją ujednoliconą i wygładzoną, a także intensywnie odżywia. Ma szczególne właściwości anti-aging: odbudowuje i dogłębnie nawilża, zapobiegając przesuszeniom, spłyca zmarszczki oraz hamuje powstawanie nowych. Efekt stosowania jest widoczny natychmiastowo!

CRUELTY-FREE

Podczas procesu pozyskiwania śluzu ślimaki nie są w żaden sposób krzywdzone – jest on całkowicie cruelty-free. Odbywa się na Europejskich farmach, gdzie środowisko zbliżone jest do naturalnych warunków bytowania zwierząt, aby produkowały śluz najlepszej jakości. Specjaliści z Biotaniqe wykorzystują śluz z dwóch gatunków, który po skrupulatnym przefiltrowaniu tworzy skoncentrowaną esencję dobroczynnie działającą na skórę.